Ułatwienia dostępu

Psycholog

  • Termin nadsyłania ofert: 16-05-24

Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie zatrudni psychologa

Zakres zadań:

  • udzielanie wsparcia psychologicznego pacjentom hospitalizowanym i w trakcie rehabilitacji
  • przygotowywanie opinii na podstawie wywiadu psychologicznego
  • przeprowadzanie interwencji kryzysowej
  • prowadzenie psychoeduakacji

Wymagania:

  • ukończone magisterskie studia psychologiczne (tytuł magistra psychologii)
  • ukończone szkolenie z interwencji kryzysowej
  • doświadczenie w pracy z osobami chorymi somatycznie
  • dyspozycyjność minimum jeden dzień w tygodniu - poniedziałek i/lub środa; moźliwość pracy w pełnym wymiarze godzin
  • zaangażowanie
  • chęć do nauki
  • życzliwość

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia oraz wymiar czasu pracy: do uzgodnienia w zależności od preferencji Kandydata (umowa cywilnoprawna: umowa zlecenia lub kontrakt, możliwość zawarcia umowy o pracę)
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji Kandydata
  • możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia na życie
  • pakiet karnetów sportowych na atrakcyjnych warunkach
  • ciekawa i pełna interesujących wyzwań praca w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

  • listownie na adres: Szpital Pomnik Chrztu Polski, 62-200 Gniezno, ul. Św. Jana 9, z dopiskiem "ogłoszenie o zatrudnieniu: „psycholog”.
  • złożenie osobiście w budynku Administracji przy ul. Św. Jana 9 w Gnieźnie, pok. nr 24 (u Magdaleny Sadyś-Brandt).

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje.

Jeśli chce Pan/Pani uczestniczyć także w innych naszych rekrutacjach prosimy o złożenie Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o treści:

 „Wyrażam dobrowolną zgodę na uczestnictwo mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16 maja 2024 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna - POBIERZ