Ułatwienia dostępu

Kierownik apteki szpitalnej

  • Termin nadsyłania ofert: 31-01-24

Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie zatrudni do swojego zespołu  kierownika apteki szpitalnej

Zakres zadań:

  • organizacja pracy w aptece, polegająca między innymi na przyjmowaniu, wydawaniu, przechowywaniu i identyfikacji produktów leczniczych i wyrobów medycznych, prawidłowym sporządzaniu leków recepturowych i leków aptecznych oraz udzielaniu informacji o lekach;
  • przestrzeganie, aby zapasy leków i artykułów sanitarnych oraz jałowego sprzętu medycznego przechowywane były w sposób właściwy
  • sprawdzanie dostaw leków, materiałów medycznych jednorazowego użytku oraz wprowadzanie tych danych do programu komputerowego,
  • kontrolowanie należytego prowadzenia ewidencji przychodu i rozchodu leków
    i artykułów medycznych w aptece,
  • prawidłowe prowadzenie przychodu i rozchodu leków w książce środków odurzających
    i spirytusowych,
  • kontrolowanie procedury utylizacji produktów leczniczych i wyrobów medycznych,
  • rozliczanie finansowe związane z obrotem środkami farmaceutycznymi i materiałami medycznymi,
  • kontrolowanie przechowywania preparatów termo labilnych,
  • współudział w prowadzeniu spraw związanych z przetargami na dostawy leków oraz systematyczne zapoznawanie się z przepisami dotyczącymi zamówień publicznych.
  • nadzór nad praktykami studenckimi oraz praktykami techników farmaceutycznych;
  • wstrzymywanie lub wycofywanie z obrotu i stosowania produktów leczniczych
    po uzyskaniu decyzji właściwego organu.

Wymagania:

  • wykształcenie - magister farmacji
  • posiadanie prawa wykonywania zawodu farmaceuty
  • tytuł specjalisty w dziedzinie farmacji szpitalnej, farmacji klinicznej lub farmacji aptecznej
  • minimum dwuletnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu w aptece szpitalnej lub zakładowej w pełnym wymiarze czasu pracy lub równoważniku czasu pracy
  • posiadanie rękojmi należytego pełnienia funkcji kierownika apteki;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą, samodzielną i pełną interesujących wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznie rozwijającej się placówce
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia na życie
  • pakiet karnetów sportowych na atrakcyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

- listownie na adres: Szpital Pomnik Chrztu Polski, 62-200 Gniezno, ul. Św. Jana 9, z dopiskiem "ogłoszenie o zatrudnieniu: „kierownik apteki szpitalnej”

- złożenie osobiście w budynku Administracji przy ul. Św. Jana 9 w Gnieźnie, pok. nr 15.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV
  • Jeśli chce Pan/Pani uczestniczyć także w innych naszych rekrutacjach prosimy o złożenie Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o treści:

 „Wyrażam dobrowolną zgodę na uczestnictwo mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 stycznia 2024 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna - POBIERZ