Ułatwienia dostępu

Sekretarka medyczna

  • Termin nadsyłania ofert: 30-09-23

Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie zatrudni do swojego zespołu sekretarkę medyczną.

Zakres zadań:

  • weryfikacja uprawnień pacjentów (eWUŚ, SZOI, Optimed),
  • wydawanie kart informacyjnych pacjentom lub ich pełnomocnikom,
  • weryfikacja i rozliczanie grup JGP (w tym kodowanie świadczeń medycznych),
  • prowadzenie historii chorób zgodnie z wymogami NFZ i MZ,
  • kompletowanie i sprawdzanie dokumentacji medycznej pacjenta zgodnie z procedurami przyjętymi w Szpitalu; archiwizowanie dokumentacji
  • przygotowywanie wniosków o rozliczenie indywidulane,
  • współpraca z Koordynatorem/ Ordynatorem oddziału
  • współpraca z wszystkimi komórkami szpitala
  • rejestracja pacjentów oraz prowadzenie terminarza przyjęć planowych
  • profesjonalna obsługa pacjentów (wydawanie wypisów pacjentom lub ich opiekunom prawnym, rzetelna informacja w ramach swoich kompetencji)
  • obsługa korespondencji, obsługa połączeń telefonicznych i maili

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie w pracy z pacjentem, preferowane doświadczenie na stanowisku sekretarki medycznej,
  • praktyczna znajomość rozporządzenia MZ w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania, znajomość obowiązujących zarządzeń Prezesa NFZ,
  • dobra organizacja pracy, terminowość
  • uczciwość, samodzielność, zaradność, odpowiedzialność,
  • samodzielność i aktywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  • praktyczna umiejętność korzystania z komputera i sprzętów biurowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na oprogramowaniu Optimed (Comarch).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne przeszkolenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

  • listownie na adres: Szpital Pomnik Chrztu Polski, 62-200 Gniezno, ul. Św. Jana 9 z dopiskiem "ogłoszenie o zatrudnieniu: sekretarka medyczna"
  • osobiście w Sekretariacie Szpitala - ul Św. Jana 9 w Gnieźnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.08.2023 r.

CV powinno być opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r „o ochronie danych osobowych” oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego i przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW  – procesy rekrutacji  i pozyskania współpracowników w Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie

  1. Szanowni Państwo, pragniemy zapewnić, iż bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas niezmiernie ważne. Kwestią kluczową jest dla nas również zagwarantowanie prawidłowej realizacji Państwa praw wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.
  2. Dlatego też zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy Państwa, że:
  3. Administratorem Danych Osobowych jest Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie, z siedzibą w Gnieźnie (62-200), przy ul. Świętego Jana 9, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000002915, numer NIP: 784-20-08-454
  5. Szpital przetwarza dane kandydatów w zakresie określonym w Kodeksie Pracy, a  podane nam informacje, powinny wynikać z art. 221 K.P. lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia). Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie nam zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na udział w rekrutacji.
  6. Dane osobowe przekazane w dokumentach aplikacyjnych są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu realizacji procesu rekrutacji, natomiast dodatkowe lub na potrzeby innych rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO czyli wyłącznie za Państwa zgodą.
  7. Jeśli chcą Państwo, by CV pozostało u nas na potrzeby innych rekrutacji, prosimy o zawarcie  klauzuli „Wyrażam dobrowolną zgodę na uczestnictwo mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
  8. Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także  w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać  dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
  9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie do pracy i uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych.
  10. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby.
    • upoważnione przez Administratora, w tym pracownicy i współpracownicy, upoważnieni do przetwarzania danych osobowych w zakresie niezbędnym do wykonywania obowiązków służbowych,
    • dostawcy usług zaopatrujących Szpital w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne,
      w szczególności dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie i pocztowe,
    • dostawcy usług prawnych i doradczych.
  11. Państwa dane osobowe przetwarzamy przez okres maksymalnie 3 lat od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym czasie dane zostaną usunięte.
  12. Zapewniamy Państwu prawa dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Szpital.
  13. Informujemy, że mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  14. W odniesieniu do Państwa danych osobowych Administrator Danych nie będzie stosował zautomatyzowanego podejmowania decyzji w tym profilowania. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
  15. Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie zobowiązuje się, przy przetwarzaniu powierzonych danych osobowych, do ich zabezpieczenia poprzez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających adekwatny stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku związanym z przetwarzaniem danych osobowych, o których mowa w art. 32 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego.
  16. Upraszamy by pamiętać o konieczności ochrony informacji na swój temat i nie przesyłać nam nadmiarowych danych osobowych.
  17. Jeśli chcą Państwo, by CV pozostało u nas na potrzeby kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie  klauzuli „Wyrażam dobrowolną zgodę na uczestnictwo mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych.