Ułatwienia dostępu

Specjalista ds. sprzętu i aparatury medycznej na Bloku Operacyjnym

  • Termin nadsyłania ofert: 31-01-24

Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie zatrudni do swojego zespołu  specjalistę ds. sprzętu i aparatury medycznej na bloku operacyjnym

Zakres zadań:

  • przyjmowanie zgłoszeń naprawy aparatury medycznej na bloku operacyjnym oraz oddziałach, poradniach i pracowniach szpitalnych,
  • wstępna weryfikacja zasadności ekonomicznej przeprowadzania napraw sprzętu i aparatury medycznej,
  • obsługa zgłoszeń awarii i usterek oraz potrzeb zakupowych wraz z ich ewidencją,
  • usuwanie drobnych awarii sprzętu medycznego, niewymagającego wezwania serwisu,
  • bieżąca ocena stanu technicznego aparatury medycznej,
  • nadzór nad realizacją umów serwisowych sprzętu oraz urządzeń zgodnie z podpisanymi umowami napraw, konserwacji lub przeglądu,
  • nadzór nad umowami dostaw sprzętu (odbiór techniczny, ilościowy i jakościowy),
  • sporządzanie i kontrola prawidłowości prowadzenia paszportów technicznych,
  • sporządzanie zamówień na części zamienne oraz akcesoria do aparatury medycznej nieobjętych ustawą PZP,
  • opisywanie stanu technicznego aparatury na potrzeby kasacji,
  • udział w postępowaniach przetargowych, szkoleniach i instalacjach nowych aparatów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, elektrotechnika, inżynieria mechaniczno-medyczna lub pokrewne)
  • minimum roczne doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word) oraz łatwość w obsłudze oprogramowania baz danych w tym m.in. do zarządzania infrastrukturą szpitalną,
  • ogólna znajomość zagadnień technicznych, elektrycznych mile widziane uprawnienia SEP,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku producentów i dostawców aparatury medycznej i laboratoryjnej oraz znajomość zasad gospodarki aparaturą i urządzeniami technicznymi, w tym szczególności zakupów inwestycyjnych, eksploatacji i likwidacji aparatury i urządzeń w jednostce sektora finansów publicznych,
  • umiejętność współpracy w zespole, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą, samodzielną i pełną interesujących wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznie rozwijającej się placówce
  • możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia na życie
  • pakiet karnetów sportowych na atrakcyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

  • listownie na adres: Szpital Pomnik Chrztu Polski, 62-200 Gniezno, ul. Św. Jana 9, z dopiskiem "ogłoszenie o zatrudnieniu: „specjalista ds. sprzętu i aparatury medycznej”
  • złożenie osobiście w budynku Administracji przy ul. Św. Jana 9 w Gnieźnie, pok. nr 15.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV

Jeśli chce Pan/Pani uczestniczyć także w innych naszych rekrutacjach prosimy o złożenie Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o treści:

 „Wyrażam dobrowolną zgodę na uczestnictwo mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 stycznia 2024 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna - POBIERZ